Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 18:00
so.: 9:00 - 14:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

4F

4F to polska marka odzieży należąca do grupy OTCF. S.A. Dzięki owocnej współpracy z Polskim Związkiem Olimpijskim, która rozpoczęła się w 2008 roku, 4F w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych marek sportowych na rodzimym rynku. Polscy olimpijczycy doceniają wysoką jakość, wygodę i nowoczesny wygląd bluz, kurtek i spodni 4F, w których trenują i zdobywają medale.

Dostawa w

Wyprzedaż

Bandana 4F Allover

W magazynie 10 szt.
9,90 zł 29,90 zł
Dostawa w

Wyprzedaż

Rękawiczki krótkie 4F RRD 001

Dostawa w

Rękawiczki krótkie 4F RRD 004

W magazynie 1 szt.
25,00 zł
Niebieski, Rozmiar: M
Dostawa w

Wyprzedaż

Rękawiczki krótkie 4F RRU 002

Darmowa wysyłka
już od 499 zł

Zabezpiecz swój rower

Dowiedz się więcej

Wraz z rosnącym trendem na prowadzenie zdrowego trybu życia na rynku pojawiło się wiele nowych marek sprzedających odzież sportową. Początkującemu amatorowi biegania czy kolarstwa często trudno jest rozeznać się w ofercie i ustalić jakich ubrań potrzebuje. Tym bardziej trudno jest oszacować, ile najodpowiedniejsze dla nas spodenki czy bluza sportowa na rower powinny kosztować. Pomiędzy najtańszymi markami dyskontowymi, a gigantami pokroju Adidasa sytuują się dziesiątki producentów ubrań dla aktywnych. Na tym tle wyróżnia się dynamicznie rosnąca polska firma 4F.

Historia marki 4F

Marka postała w 2003 roku i szybko zdobyła zaufanie tysięcy klientów. Duży sukces na polskim rynku zachęcił 4F do ekspansji zagranicznej. Dziś akcesoria i ubrania 4F możemy kupić także w wielu krajach europejskich. Produkty 4F są sprzedawane w więcej niż 500 sklepach, w ponad 30 państwach. Marka od dawna współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim. Pozwoliło to na dostarczenie ubrań na Zimowe Igrzyska w Vancouver oraz Soczi, a także na Letnie Igrzyska w Londynie.

Oferta firmy 4F

4F produkuje odzież sportową dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. W sklepach można znaleźć koszulki, spodenki, rękawiczki, obuwie, okulary, czapki kolarskie z daszkiem i wiele innych akcesoriów. Wspierane dyscypliny to między innymi tenis, sporty zimowe, biegi i wreszcie kolarstwo. Równie duży wolumen sprzedaży obejmuje odzież codziennego użytku o sportowym kroju. Warto wybrać 4F ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny oferowanych produktów. Nie bez znaczenia jest też wsparcie sprzętowe dla wielu wybitnych polskich sportowców.