Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

FORCE

Czeska marka, która przebojem wdarła się na polski rynek części i akcesoriów rowerowych. Mnogość ich oferty sprawia, że na podzespołach marki FORCE można zbudować niemal cały rower, wyposażyć warsztat oraz dobrać ubrania na każde warunki pogodowe. Cechą łącząca wszystkie produkty Force jest wysoka jakość wykonania i trwałość, a także bardzo atrakcyjna cena.

Pozostałe od A do Z
Od
do
  • Marka: FORCE

Zmień kryteria

Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 2 szt.
79,00 zł 89,00 zł
Czarny-żółty, Rozmiar: XL
Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 1 szt.
89,00 zł 139,00 zł
Czarny, Szerokość: 440 mm, Średnica kierownicy: 31,8
Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 1 szt.
189,00 zł 229,00 zł
Dostawa w
W magazynie 1 szt.
44,90 zł 49,90 zł
Czarny-żółty-bezbarwny, Rozmiar: XL
Dostawa w
W magazynie 1 szt.
69,00 zł 84,90 zł
Czarny, Rozmiar: 40, 40 1/3, 40,5, 40 2/3, 41, 41 1/3, 41,5, 41 2/3, 42

Darmowa wysyłka
już od 499 zł

Profesjonalna odzież sportowa Force daje niezbędne uczucie komfortu, bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. Komfort cieplny, wentylacja oraz doskonałe dopasowanie to kluczowe czynniki, które mają wpływ na efekt treningu oraz wynik zawodów.

Historia marki Force

Marka Force doskonale rozumie, jak bardzo ważne są te kwestie. Dlatego przykłada do nich ogromną wagę, która z kolei przekłada się na najwyższą jakość rowerowej odzieży. Firma powstała kilka lat temu w Czechach. Górskie otoczenie naszych południowo-zachodnich sąsiadów tworzyło wspaniałe miejsce, aby testować ubrania, które są przeznaczone do MTB. Celem marki jest połączenie jakości i najlepszej ceny, jaką można uzyskać. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na dostarczenie produktów na rynki całej Europy środkowo-wschodniej, dzięki czemu można je odnaleźć zarówno w północno położonej Łotwie, jak i Polsce oraz Słowenii.

Produkty Force'a

W asortymencie Force’a oprócz odzieży można znaleźć również inny sprzęt, w tym pokrowce, uchwyty na rower, plecaki, błotniki oraz odżywki dla sportowców. Długa lista się na tym nie kończy, więc warto wymienić także owijki na kierownicę rowerową Force, kasety, korby, bidony, a to wciąż nie wszystko. Force interesuje się każdym aspektem kolarstwa i chce podwyższać jakość jazdy poprzez wzmacnianie nawet najdrobniejszego elementu jednośladów lub ubioru sportowego. Poza produkcją, marka aktywnie wspiera rowerzystów, którzy zdołali przekuć swój talent w pasję.