Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

HAMAX

Marka Hamax jest wiodącym na świecie producentem fotelików rowerowych oraz pojazdów śniegowych dla dzieci. Od początku istnienia firmie przyświecał jeden cel: chcieli, aby dzięki ich produktom, rodzice chętniej aktywnie spędzali czas ze swoimi dziećmi. Marka koncentruje swoje działania na ciągłym ulepszaniu asortymentu, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników fotelików rowerowych Hamax.

Pozostałe od A do Z
Od
do
  • Marka: HAMAX

Zmień kryteria

Dostawa w
Dostawa w
W magazynie 2 szt.
99,00 zł 119,00 zł
Dostawa w

bestseller

Dostawa w
W magazynie 7 szt.
119,00 zł 159,00 zł
Dostawa w
Dostawa w
Dostawa w
5,0

1 opinia

W magazynie 5 szt.
389,00 zł 563,10 zł

Historia firmy Hamax

Dzieci budują przyszłość świata. To od nich zależy, czy rowerowa pasja zostanie kultywowana. Marka Hamax produkując siodełka i przyczepki dla dzieci chce im udowodnić, jak wielką frajdę może przynieść jazda na rowerze. Firma powstała pod koniec lat pięćdziesiątych i zaczęła od wytwarzania sanek oraz nart dla najmłodszych. Skandynawska marka zainteresowała się również kolarstwem i wyrosła na jedną z najlepiej rozpoznawanych firm w Europie. Od samego początku najważniejsze dla założycieli firmy Hamax było bezpieczeństwo, które w przypadku dzieci musi być zawsze podniesione do maksimum. Właśnie dlatego firma mocno dba o standardy i spełnia każdy wymóg narzucony przez regulacje Unii Europejskiej.

Wśród fotelików dla dzieci warto wymienić takie modele jak Caress, Zenith, Siesta oraz Sleepy, które dbają o komfort i bezpieczne oparcie za lub przed opiekunem prowadzącym rower. Przyczepki Outback i Outback ONE to doskonały sposób wygodnego poruszania się z osłonięciem przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. W asortymencie firmy znajduje się też niezliczona ilość sanek, które posiadają różne kształty i występują w atrakcyjnych dla dzieci kolorach. Hamax to część grupy HTS, do której należą także marki: BeSafe, Voksi, Etto, Swisseye oraz Packline. Logo marki trafiło do artykułu National Geographic, który opisywał jak Polka, Monika Okrza-Strzelecka, zabrała swoją córeczkę na 550-km wyprawę wzdłuż wybrzeży Bałtyku. Jak widać wygoda sprzętu Hamax pozwala na niesamowicie długie podróże rowerowe w foteliku umieszczonym za plecami aktywnego rodzica.