Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

MAGURA

Magura, należąca do firmy Gustav Magenwirth GmbH & Co. KG, wywodzi się z Niemiec. Jej historia sięga 1893 roku. Od początku firma zajmowała się produkcją i dystrybucją części rowerowych. Ich flagowym produktem są dźwignie do hamulców, klocki hamulcowe i zestawy do odpowietrzania, które uchodzą za jedne z najlepszych na rynku.

Pozostałe od A do Z
Od
do
  • Marka: MAGURA

Zmień kryteria

Dostawa w
W magazynie 7 szt.
45,90 zł 69,00 zł
Niebieski, Materiał: żywiczne
Dostawa w
W magazynie > 12 szt.
69,00 zł 89,00 zł
Czarny, Materiał: półmetaliczne
Dostawa w
Dostawa w
W magazynie 1 szt.
249,00 zł
Czarny, Montaż: komplet
Dostawa w
W magazynie 3 szt.
299,00 zł 413,44 zł
Czarny, Montaż: przód lub tył
Dostawa w
W magazynie 1 szt.
349,00 zł
Czarny, Montaż: komplet
Dostawa w
Wysyłka
gratis
W magazynie 2 szt.
599,00 zł
Dostawa w
Wysyłka
gratis
W magazynie 2 szt.
799,00 zł
Czarny, Montaż: prawa, lewa, Wersja: na 1 palec

60 dni na zwrot
produktu

Dowiedz się więcej

Historia firmy Magura

Rowery potrzebują skutecznych systemów hamowania, które pozostaną sprawne nawet podczas trudnych warunków. Jeżeli wyposażymy się w hamulce tarczowe najwyższej klasy zapewnimy sobie bezpieczeństwo nawet w trakcie dynamicznych zjazdów. Magura to niemiecki producent komponentów, które przenoszą rowery w zupełnie nową epokę. Firma została założona w 1893 roku przez Gustava Magenwirth, utalentowanego niemieckiego wynalazcę, który poznał od podszewki tajniki silników, pras hydraulicznych i zbiorników ciśnieniowych wody. Przez dłuższy czas marka zajmowała się zmotoryzowanymi jednośladami, które wyposażone były w perfekcyjną kontrolę kierownicy. W 1970 roku nastąpił dynamiczny zwrot, który skierował uwagę firmy na rowery, dzięki czemu do dzisiaj powstają najlepszej jakości komponenty.

Magura współpracuje z wieloma utalentowanymi kolarzami, takimi jak na przykład Danny MacAskill, który jest znany z niemożliwych wręcz popisów trailowych. W swoim asortymencie firma może pochwalić się szeroką gamą produktów, takich jak na przykład amortyzatory rowerowe,, hamulce, widelce, kaski, siodełka i ubrania. Hamulce tarczowe MT7 do kolarstwa grawitacyjnego, MT Trail, czy MT8, to doskonałe rozwiązania, które zapewniają niesamowitą kontrolę zwalniania oraz płynność działania. Amortyzatory, takie jak Boltron oraz TS RC i TS R Elect to wspaniały sposób na poprawę zawieszenia. Niemiecka precyzja to gwarancja wysokiej jakości.