Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

MASTERLOCK

Masterlock to amerykańska firma z bogatą przeszłością i ogromnym doświadczeniem w branży zabezpieczeń. Na rynku działa już od 1921 roku, a jej specjalnością są najwyższej jakości zapięcia rowerowe. Liczne certyfikaty bezpieczeństwa dają pewność, że nie musimy obawiać się pozostawienia cennego sprzętu. Firma od kilkunastu lat eksportuje swoje produkty do ponad setki państw na całym świecie.

Pozostałe od A do Z
Od
do
  • Marka: MASTERLOCK

Zmień kryteria

Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 2 szt.
39,00 zł 79,90 zł
Czerwony, Rozmiar: 100 cm, Wykończenie: połysk

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

60 dni na zwrot
produktu

Dowiedz się więcej

Warto mieć pewność, że przy powrocie do swojego roweru, zobaczymy, że jest nietknięty i czeka na nas w tym samym miejscu. Skoro istnieją ludzie, którzy chcą coś ukraść, muszą istnieć także firmy, które zrobią wszystko, żeby temu zapobiec.

Historia firmy Masterlock

Master Lock jest jedną z nich. Marka powstała w 1921 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jej założyciel, Harry Soref, rozpoczął produkcję wytrzymałych kłódek, których obecność okazała się nieoceniona w czasach prohibicji i rosnącej przestępczości po krachu na Wallstreet w 1929. Wyroby firmy zachwyciły swoją jakością, dzięki czemu marka stała się rozpoznawalna. Mistrz iluzjonistów, Harry Houdini musiał otrzymać od właściciela pomoc i cenne rady, ponieważ nie potrafił sam rozkuć się z kajdanek, jak robił to wielokrotnie wcześniej. Podczas drugiej wojny światowej Master Lock aktywnie wspierał aliantów i produkował asortyment na potrzeby wojska. Dynamiczny rozwój sprawił, że dziś z tą marką kojarzone są rzeczy, które mają za zadanie skutecznie zabezpieczać majątek. Przez stulecie firma wytwarzała najlepsze zamki, które spełniały potrzeby marynarki, służb specjalnych, więzień, aż w końcu trafiły w ręce kolarzy.

Wśród produktów marki znajdują się lekkie i silne zapięcia na łańcuch oraz wytrzymałe U-locki, które są w stanie wytrzymać ogromny napór siły. Master Lock wytwarza również zamki do domu, zabezpieczenia do samochodu i walizki.