Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

THULE CHARIOT

Firma Thule przełożyła swoje doświadczenie w produkcji bezpiecznych i niezawodnych bagażników i uchwytów rowerowych na produkcję przyczepek dla dzieci Thule Chariot. Charakteryzują się one przede wszystkim bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, starannym wykonaniem z najlepszej jakości materiałów oraz nowoczesnym wyglądem. Każde dziecko pokocha jazdę w przyczepkach i fotelikach marki Thule Chariot.

Pozostałe od A do Z
Od
do
  • Marka: THULE CHARIOT

Zmień kryteria

Dostawa w
Wysyłka
gratis
W magazynie 1 szt.
3990,00 zł 5299,00 zł
Bordowy, Typ: dla 2 dzieci

Bądź widoczny
na drodze

Zobacz ofertę
Garmin

Najwyższa trwałość Innowacyjna
technologia GPS

Zobacz ofertę
Kross

Dwa koła
jedna pasja

Zobacz ofertę

Historia firmy Thule Chariot

Rowerowa wyprawa z najmłodszymi może być atrakcyjną formą spędzania czasu. Nowoczesne przyczepki pozwalają zabrać dzieci w podróże, podczas których zobaczą one piękne krajobrazy. Thule Chariot to marka, która wytwarza najlepsze, wielofunkcyjne przyczepki, dzięki którym cała rodzina może przeżyć wspaniałą, rowerową przygodę. Szwedzka firma została założona w 1942 roku. Przez kilkadziesiąt lat przedsiębiorstwo dynamicznie rozwijało się i tworzyło asortyment, który służył do przewożenia rowerów i bagażu. W drugiej połowie XX wieku Thule mogło nabrać wiatru w żagle i trafiło na giełdę w Sztokholmie, dzięki czemu marka rozrosła się jeszcze bardziej i stała się liderem transportu związanego z rowerami. Skandynawski klimat okazał się dużą inspiracją, dzięki której dziś wiele dzieci, w Europie i nie tylko, może cieszyć się funkcjonalnymi przyczepkami. Oprócz tego firma produkuje również bagażniki na rower, kajaki, narty i deski surfingowe, a także plecaki oraz asortyment dla samochodów kempingowych.

Celem marki jest życie w zgodzie z naturą, dlatego redukuje ona swój negatywny wpływ na środowisko naturalne, skupiając uwagę na recyclingu odpadów. Produkty Thule Chariot należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie i przystosowanych do potrzeb każdego użytkownika. Firma stawia na rozwój uczniów szkół, dlatego co roku organizuje akcję, której celem jest zebranie funduszy na plecaki i przybory dla najmłodszych.