Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

WEERIDE

Foteliki rowerowe WeeRide w bezpieczny i przyjazny sposób pozwalają cieszyć się jazdą na rowerze rodzicom i ich pociechom. Flagowym modelem marki WeeRide jest Kangaroo Carrier, który umożliwia utrzymanie stałej interakcji między dzieckiem i rodzicem podczas przejażdżki rowerem. Takich doznań w żaden sposób nie są w stanie oferować tradycyjne foteliki umieszczone z tyłu roweru.

Pozostałe od A do Z
Od
do
  • Marka: WEERIDE

Zmień kryteria

Dostawa w

Wyprzedaż

Wysyłka
gratis
W magazynie 1 szt.
1499,00 zł 1999,00 zł
Biały-czarny-czerwony, Typ: dla 2 dzieci
Dostawa w

Zabezpiecz swój rower

Dowiedz się więcej

Bądź widoczny
na drodze

Zobacz ofertę

Weeride dla dzieci i rodziców

Realizacja nowych pomysłów oraz tworzenie asortymentu rowerowego dla dzieci wymaga ogromnej wyobraźni, pozwalającej zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i wygodę. Istnieje wiele marek, które popularyzują kolarstwo wśród najmłodszych, ale tylko niektóre z nich robią to z największą dbałością o każdy szczegół. Weeride ma koncie wiele sukcesów w postaci udanych modeli fotelików rowerowych, które zachęcają dzieci do wybrania się na wyprawę rowerową wraz z rodzicami. Marka powstała stosunkowo niedawno, a jej początek był spowodowany chęcią dania najmłodszym czegoś więcej niż rozwiązania obecne na rynku. Firma należy do amerykańskiego przedsiębiorstwa Kent International, które posiada długą historie tworzenia doskonałych komponentów kolarskich. Weeride stanowi jedną z najbardziej innowacyjnych marek, które zajmują się produkcją rowerków biegowych, fotelików, doczepianych rowerków, kasków oraz przyczepek rowerowych.

Innowacyjne produkty Weeride

Asortyment marki obejmuje sprzęt dla dzieci w każdym wieku, dzięki czemu dla każdego można znaleźć doskonały produkt. Foteliki Kangaroo Classic i Deluxe to wspaniały sposób transportu dla najmłodszych, ponieważ mogą oni bezpiecznie usiąść przed rodzicem kierującym rower. Pro Pilot to model doczepianego rowerku, dzięki któremu dziecko ma poczucie, że aktywnie wpływa na szybkość jazdy tandemu, jaki tworzy z jadącym z przodu opiekunem. Buggy 3w1 to specjalna przyczepka, którą łatwo można zmienić w pchany od tyłu wózek lub jogger. Logo WeeRide stanowi znak jakości, dzięki któremu wiadomo, że wszystkie produkty zostały stworzone z największą dbałością o każdy detal, a ponadto są wyjątkowo wytrzymałe oraz bezpieczne.