Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 18:00
so.: 9:00 - 14:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

Porady

Porady ekspertów to nie tylko możliwość rozwiązania swojego rowerowego problemu, ale także źródło wiedzy na temat dwóch kółek. Blog Dadelo jest miejscem, w którym znaleźć można profesjonalne doradztwo na temat kupna, serwisowania i modyfikacji Twojego roweru. Wszystkie treści tworzone są przez kolarzy, dla których świat kręci się wokół dwóch kółek, a na swoim koncie mają tysiące przejechanych kilometrów. Sprawdź, w jaki sposób uatrakcyjnić jazdę na rowerze. Poznaj praktyczne porady dotyczące konserwacji łańcucha i osprzętu. Przekonaj się, jak modyfikować swój sprzęt za niewielkie pieniądze.

Najnowsze artykuły

Porady

Rodzaje wentyli rowerowych – Dunlop, Schreder i Presta

09.03.2018

Chcesz napompować nowy rower swoją ponadczasową pompką i nagle okazuje się, że coś tu nie gra? Obecnie na rynku rowerowym istnieją trzy, najpopularniejsze zawory rowerowe: Dunlop, Schreader i Presta. W artykule podstawowe informacje o wentylach rowerowych.

Porady

Jak dobrze wybrać opony do roweru?

06.12.2017

Czy wiesz jak odnaleźć się w gąszczu dziwnych oznaczeń opon, różnych bieżników ...

Porady

Jak ubrać się na rower zimą?

06.12.2017

Korzystasz z roweru tylko w ciepłe dni? Dowiedz się, jak ubrać się zimą na rowe...

Porady

Wszystko co musisz wiedzieć o budowie roweru

01.09.2017

Dowiedz się wszystkiego o budowie roweru, poznaj jego elementy. Czy wiesz co to ...

Pozostałe artykuły

 • Czyszczenie i konserwacja łańcucha rowerowego

  01.09.2017

  Kiedy ostatni raz czyściłeś rower ? Wiesz, jak używać benzyny ekstrakcyjnej? Zadbaj o swój osprzęt. Poznaj sposoby czyszczenia łańcucha rowerowego. Doradzimy jak prawidłowo konserwować rower.

 • Kupujemy tani rower do 1500 zł

  01.09.2017

  Czy tanie może być dobre? Ile trzeba wydać na rower, żeby posłuszył nam jak najdłużej bez usterek i awarii? Czy za 1500 zł można kupić dobry rower? Poznaj nasze porady, na co zwrcacać uwagę przy kupnie roweru.

 • Rower wyczynowy - rowerowa adrenalina

  01.09.2017

  Brakuje Ci dreszczyku emocji podczas jazdy na rowerze? Poznaj downhil ! Tutaj nie ma miejsca na nudę, pobijaj rekordy prędkości, skacz jak najwyżej na swoim rowerze, zjedź z najwyższej góry, tylko uważaj na drzewa i inne przeszkody !

 • Rowerzysto Pamiętaj! Najważniejsze przepisy rowerowe.

  01.09.2017

  Kodeks ruchu drogowego to zbiór zasad, których powinien przestrzegać każdy rowerzysta. Dowiedz się jakie są najnowsze przepisy rowerowe i bądź bezpieczny!

 • 5 powodów, dla których warto jeździć do pracy rowerem

  01.09.2017

  Brakuje Ci motywacji, aby zacząć jeździć do pracy rowerem? Sprawdź nasze 5 powodów, dla których warto zamienić cztery kółka na dwa. Niech rower stanie się Twoim codziennym środkiem transportu.