Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

Trening i zdrowie

Trening to codzienność każdego profesjonalnego kolarza. Pozwala zachować doskonałą formę oraz zadbać o swoje zdrowie. Pojawia się jednak kluczowe pytanie: jak powinien wyglądać profesjonalny trening? W zakładce Trening i zdrowe znajdziesz zbiór praktycznych informacji na temat jakości i czasu treningu. Dowiesz się, jak powinna wyglądać Twoja dieta i co robić, aby zachować dobrą kondycje i zdrowie na długie lata. Porady naszych ekspertów pozwolą mądrze zadbać o formę poprzez prawidłowe żywienie, wzmacnianie organizmu i przede wszystkim profesjonalnie zaplanowany trening.

Najnowsze artykuły

Trening i zdrowie

Ból kolan po jeździe na rowerze

30.08.2018

Sport to zdrowie, jednak niewłaściwa pozycja lub zbyt intensywny trening względem aktualnej kondycji mogą skończyć się bólem kolan po jeździe na rowerze. Jak się przed nim uchronić?

Trening i zdrowie

Kadencja na rowerze - co to jest i jak jeździć prawidłowo?

29.08.2018

Na prawidłową technikę jazdy wpływ ma między innymi kadencja. Co ona oznacza, cz...

Trening i zdrowie

Jak jeździć wydajniej na rowerze?

22.08.2018

Praktyka czyni mistrza. Nie inaczej jest na dwóch kółkach. Odpowiednia technika ...

Trening i zdrowie

Odzież i opaski kompresyjne – korzyści dla sportowca

10.08.2018

Opaski kompresyjne stosowane są przez triathlonistów i biegaczy. Czy ich popular...

Pozostałe artykuły

 • Jak przygotować się do zawodów? 5 porad Bartka Huzarskiego

  30.04.2018

  Przygotowanie do ważnych zawodów kolarskich warto rozpocząć kilka tygodni lub miesięcy wcześniej. Jak zaplanować ostatnie dni i godziny przed startem, aby osiągnąć najlepszy wynik? Bartosz Huzarski ma na to swoje sposoby!

 • Dieta kolarza - co jeść przed treningiem, co jeść po treningu?

  21.02.2018

  Dieta kolarska, obok treningu i regeneracji, jest jednym z najbardziej istotnych czynników, które mają wpływ na wyniki zawodów. Odpowiednia porcja kalorii oraz dieta uwzględniająca prawidłowy stosunek składników odżywczych, witamin i minerałów stanowią podstawę zwiększenia efektywności jazdy na rowerze.

 • Jak schudnąć jeżdżąc na rowerze?

  01.09.2017

  Jeździsz na rowerze i nie możesz zgubić zbędnych kilogramów? Poznaj nasze porady i zacznij chudnąć podczas jazdy na rowerze.

 • Trening rowerowy dla początkujących

  01.09.2017

  Nie wiesz jak zacząć profesjonalne treningi rowerowe? Sprawdź, jak ważne są interwały, ile czasu powinien trwać trening, jak często trenują profesjonaliści ?

 • Jazda na rowerze - efekty i korzyści

  01.09.2017

  Zastanawiałeś się kiedyś, jaka dyscyplina sportu jest najprostszym sposobem na poprawienie kondycji? Znasz wpływ jazdy na rowerze na zdrowie ? Połącz dobre z pożytecznym i zacznij jeździć na rowerze.