Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

Kamery sportowe

Kamera sportowa to gadżet, który pozwoli Ci uchwycić wszystkie ważne momenty podczas Twojej aktywności. Sportowe tryby nagrywania pozwolą na dłużej zachować cenne wspomnienia z wypraw, a także analizować przeprowadzone treningi! Miniaturowe urządzenia doskonale sprawdzają się podczas uprawiania każdej dyscypliny. Przetestuj kamerę sportową i pochwal się wszystkim swoimi osiągnięciami!

Polecane
Pozostałe od A do Z
Od
do
Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 2 szt.
59,00 zł 89,00 zł
Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 3 szt.
99,00 zł 149,00 zł
Dostawa w

Wyprzedaż

Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 2 szt.
119,00 zł 189,00 zł
Dostawa w
Dostawa w

Wyprzedaż

W magazynie 2 szt.
129,00 zł 269,00 zł
Dostawa w

Wyprzedaż

Wysyłka
gratis
W magazynie 1 szt.
729,00 zł 1299,00 zł
Czarny, Rozdzielczość: 4K Ultra HD

Zabezpiecz swój rower

Dowiedz się więcej

Wielu młodych ludzi nie ogląda tradycyjnej telewizji, ale za to uwielbiają Youtube i wszelkiej maści media społecznościowe. Treści, jakie można tam znaleźć, najczęściej są wytwarzane przez samych użytkowników. Do wykonania zdjęcia lub nagrania krótkiego filmiku z imprezy wystarczy smartfon, ale do bardziej zaawansowanych ujęć potrzebna jest już osobna kamera. Wielu pasjonatów chce dzielić się ze światem swoim hobby, a w przypadku sportów, takich jak kolarstwo, nagrywanie przejazdów wymaga specjalnie wzmacnianego i małego sprzętu. Tą niszę idealnie zagospodarowują kamery sportowe.

GoPro

Wciąż najpopularniejszym producentem i jednym z pionierów kategorii małych cyfrowych kamer sportowych jest firma GoPro. Amerykańska spółka powszechnie kojarzona jest z serią kamer Hero, które oferują doskonałą jakość obrazu, wodoodporność, wygodne sterowanie, a przede wszystkim – ogromną ilość dodatkowych akcesoriów. Produkuje je całą rzesza mniejszych firm, np. dodatkowe akumulatory oraz mocowania na każdą część ciała i do pojazdów. Kamerki GoPro można zainstalować na sobie, na rowerze, zabrać bardzo głęboko pod wodę w dodatkowym etui, a nawet – podczepić pod drona. Akcesoria do GoPro to fenomen porównywalny z miliardem gadżetów do kolejnych generacji Iphone`ów.

Xiaomi

Wiadomo, że pionierzy rynkowi mają przewagę w wykreowanych przez siebie niszach, ale szybko pojawia się konkurencja. W kwestii elektroniki konkurencja zwykle pochodzi z Chin i jest sporo tańsza od wyrobów europejskich, japońskich i amerykańskich. Segment kamerek sportowych, podobnie jak smartfonów, jest podbijany przez Xiaomi. Ta marka oferuje wyroby o słabszych parametrach niż liderzy danego rynku, ale różnice w osiągach wynoszące ok. 20% pozwalają zakupić produkty tańsze nawet o połowę. Kamerki Xiaomi Yi z każdą generacją odrabiają opóźnienia, a cena wciąż pozostaje atrakcyjna.

Garmin

Jakiś czas temu do rywalizacji włączył się Garmin. Ta amerykańska korporacja to gigant produkujący awionikę do samolotów pasażerskich i osprzęt nawigacyjny dla jachtów pełnomorskich. Jest również liderem w branży komputerów treningowych i nawigacji GPS dla sportowców. Ich kamery sportowe nie odstają od konkurencji pod względem jakości obrazu, a poza tym mają unikatowy „ficzer”. Są zintegrowane z ekosystemem garminowskim, a kamerką można sterować z innych urządzeń tego producenta.

Kamery sportowe, w przeciwieństwie do swoich większych braci, nie mają wymiennych obiektywów. Wbudowane szkło zwykle jest szerokokątne. Rozdzielczość matrycy dobrej kamerki powinna pozwalać na nagrywanie w jakość FHD w co najmniej 60 klatkach na sekundę. Powoli standardem staje się zdolność nagrywania w rozdzielczości 4K i 30 fps.