Co myślisz o naszym sklepie? Twoje zdanie jest dla nas ważne. Czekamy na Twoją opinię! Wyraź opinię o sklepie

Biuro Obsługi Klienta 887 874 734

Godziny pracy:

Infolinia czynna
pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

W tym miejscu znajdziesz produkty do porównania

Twój schowek jest pusty

Sprawdź status zamówienia

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Koszyk jest pusty

Kariera
w Dadelo

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy

  • Fotograf produktowy
  • Specjalista ds. contentu
  • Młodszy specjalista ds. content marketingu

Powody dla których warto dołączyć do Dadelo

  • Fair Play

    Gramy do jednej bramki! Możesz liczyć na pomoc, szacunek i sprawiedliwe traktowanie przez przełożonych i współpracowników.

  • Stabilność

    Dadelo jest spółką z dużym doświadczeniem. Naszym pracownikom oferujemy jasne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę.

  • Rozwój

    Cenimy samodzielność, dzięki czemu Twoja kreatywność z pewnością zostanie zauważona i doceniona. Zapewniamy stałą możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Konkurencyjne warunki wynagrodzenia oraz atrakcyjne zniżki pracownicze to dodatkowe zalety pracy w naszej firmie.

  • Młody zespół

    Tworzymy młody, zgrany zespół, w którym zawsze panuje życzliwa atmosfera. Wspólne zaangażowanie w dążeniu do celu oraz wzajemna pomoc to dla nas klucz do sukcesu.

  • Pracujemy z uśmiechem

    Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo, gdyż wierzymy, że zapewniając odpowiednie warunki, mogą najlepiej wykorzystać swój potencjał. U nas pracuje się z uśmiechem!

Dlaczego Ty?

Poszukujemy specjalistów, ale nie tylko!
Jeżeli masz zapał, jesteś ambitny i chcesz się rozwijać – zrobimy z Ciebie specjalistę!

Będziesz dla nas idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz otwarty, kreatywny umysł i potrafisz to wykorzystać

  • Odpowiedzialnie traktujesz powierzone zadania

  • Jesteś komunikatywny, potrafisz pracować w grupie i nie boisz się wyzwań

  • Jesteś ambitny, chcesz stale podnosić swoje kwalifikacje

  • Płynnie poruszasz się w Internecie celnie wyszukując wartościowe informacje

  • Interesujesz się branżą rowerową

Jak rekrutujemy?
Etap 1/4

Liczą się chęci!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny, w którym opowiesz nam krótko, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy.
Etap 2/4

Pora na test umiejętności!

Po przeanalizowaniu dokumentów wybrani kandydaci otrzymają drogą mailową zadanie rekrutacyjne, w którym będą mogli wykazać się lekkim piórem oraz umiejętnością szukania wartościowych informacji. Skończone teksty prześlij na wskazany w mailu adres.
Etap 3/4

Czas się poznać!

Jeżeli Twoje zadanie zostanie zatwierdzone, otrzymasz telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Jest to czas, kiedy osobiście będziesz mógł przedstawić swoją osobę, opowiedzieć o umiejętnościach, kwalifikacjach oraz poznać Twojego potencjalnego przełożonego.
Etap 4/4

Witaj w Dadelo!

Proces rekrutacji kończy się na analizie wszystkich kandydatów. Jeżeli Twoja aplikacja wydaje się być dla nas interesująca, otrzymasz telefon z zaproszeniem na spotkanie, na którym przedstawimy Ci ofertę współpracy. Teraz tylko podejmij decyzję i… witaj w Dadelo!
Opinie pracowników o Dadelo
  • Atmosfery w Dadelo nie da się porównać z relacjami w żadnej innej firmie. Tworzymy zespół ludzi, którzy od rana do wieczora tryskają optymizmem i naprawdę lubią to, co robią. Dla części z nas rower to nie tylko praca, ale też pasja. Jedni traktują go jako środek lokomocji, inni okazjonalnie trenują dla utrzymania prawidłowej sylwetki, a najbardziej zaawansowani startują w różnego rodzaju zawodach (Triathlon, Maratony MTB). Grupę pasjonatów doskonale uzupełniają ludzie, którzy mają wiedzę z innych dziedzin, którą na co dzień wykorzystują w swojej pracy – marketing, logistyka, księgowość, analizy etc.

    Adam Matlejewski

    specjalista ds. contentu

  • W Dadelo można poznać tajniki technikaliów rowerowych, a także świetnych ludzi, którzy nie mają oporów przed dzieleniem się wiedzą. Projekty, nad którymi pracujemy w grupie, rozwijają kreatywność. Wysoka samodzielność przy wykonywaniu działań indywidualnych motywuje do ciągłego rozwoju. Jednak najważniejsza jest pozytywna atmosfera w pracy tworzona przez ludzi, którzy po prostu się lubią.

    Kinga Gabrych

  • Praca w Dadelo jest dla mnie doskonałym połączeniem osobistego rozwoju i fenomenalnej atmosfery! Realizacja powierzonych zadań daje dużą satysfakcję i chęci do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. W całej firmie odczuć można wspólne dążenie do wyznaczonych celów, co przekłada się na pozytywne nastawienie i wzajemną życzliwość. Dadelo pozwala szybko się zaaklimatyzować i poczuć wspólną odpowiedzialność. Nie przypuszczałam wcześniej, że można chodzić do pracy z przyjemnością.

    Paulina Nagórek

  • Pozytywna atmosfera to podstawa wydajnej pracy. Na ogół wszyscy są skupieni i wykonują swoje zadania, które są związane z rowerami, a więc czymś co bardzo lubię. Zaraz potem następuje chwila na rozluźnienie, która przecież też nam pomaga. Wszyscy są pomocni i dominuje dobra komunikacja. Właśnie tak wyobrażałem sobie dobrą pracę.

    Tomasz Świgoń

  • Praca w Dadelo to możliwość połączenia rozwoju zawodowego z pasją, jaką są rowery. Należy też wspomnieć koniecznie o świetnej atmosferze tworzonej przez zgrany zespół.

    Michał Zwanzig

    specjalista ds. marketingu

Oferty pracy

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu i chcesz do nas dołączyć złóż aplikację na interesujące Cię stanowisko!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Fotograf produktowy

NR OFERTY PRACY: FOT/BDG/06-07

MIEJSCE PRACY: BYDGOSZCZ

Pokaż szczegóły Ukryj szczegóły

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie fotografii produktów

  • Wykonywanie prezentacji 360°

  • Edytowanie i publikowanie fotografii oraz prezentacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu zdjęć produktowych

  • Doświadczenie w wykonywaniu prezentacji 360°

  • Doświadczenie w fotoedycji, przygotowywaniu zdjęć do publikacji

  • Doświadczenie w tworzeniu aranżacji produktowych

  • Kreatywna postawa

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość branży rowerowej

  • Znajomość platformy i oprogramowania Orbitvu

Oferujemy:

  • Interesującą pracę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inne zasady współpracy

  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • Zniżki pracownicze na sprzedawany asortyment

  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij e-maila z załączonym CV i listem motywacyjnym na adres info@dadelo.pl, w tytule wiadomości wpisz numer oferty pracy.

Pamiętaj, że Twoje dokumenty aplikacyjne muszą zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Specjalista ds. contentu

NR OFERTY PRACY: CON/BDG/06-07

  • Tworzenie unikalnych opisów do produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym

  • Tworzenie artykułów tematycznych, wpisów na blogi

  • Obsługę systemów CMS, umieszczanie treści w Internecie

Wymagania:

  • Umiejętność płynnego pisania treści na każdy temat

  • Sprawne poruszanie się w Internecie i łatwość w szukaniu potrzebnych informacji

  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO

  • Umiejętność obsługi podstawowych środowisk CMS (Wordpress)

  • Umiejętność perfekcyjnego posługiwania się językiem polskim, znajomość zasad ortografii i poprawnej pisowni

  • Duże zaangażowanie, kreatywność, pozytywne podejście

  • Dobra organizacja pracy, gotowość do nowych wyzwań zawodowych

Oferujemy:

  • Wdrożenie i przygotowanie merytoryczne

Młodszy specjalista ds. content marketingu

NR OFERTY PRACY: CONMAR/BDG/06-07

  • Planowanie i wdrażanie działań content marketingowych

  • Współpraca z blogerami i serwisami branżowymi

  • Współpraca z twórcami treści – copywriterami, grafikami itd.

  • Monitorowanie trendów na rynku oraz działań konkurencji

  • Opracowywanie i realizacja strategii pozyskiwania linków do naszych stron

  • Zbieranie i analizowanie danych

Chętnie spotkamy się z Tobą, jeśli:

  • Interesujesz się zagadnieniami z obszaru marketingu internetowego

  • Chcesz współtworzyć i realizować kreatywne projekty content marketingowe

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę zespołową

  • Posiadasz umiejętności analityczne

  • Jesteś kreatywny i samodzielny w działaniu

  • Znajomość zagadnień SEO

  • Doświadczenie związane z dziennikarstwem, prowadzeniem bloga lub tworzeniem treści

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Spotkasz się u nas z otwartą i przyjacielską atmosferą

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij e-maila z załączonym CV i listem motywacyjnym na adres marketing@dadelo.pl, w tytule wiadomości wpisz numer oferty pracy.

Jeśli nie znalazłeś oferty pracy na interesującym Cię stanowisku, wyślij e-mail z załączonym CV i listem motywacyjnym na adres info@dadelo.pl. Zachowamy Twoją aplikację, a kiedy pojawi się nowa oferta, skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że Twoje dokumenty aplikacyjne muszą zawierać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."