Biuro Obsługi Klienta 52 582 22 22

Godziny pracy:

pn.-pt.: 8:00 - 16:00
Wszystkie formy kontaktu i dane firmy

Koszyk jest pusty

Rowery ELECTRA

Rower Electra to najbardziej wystylizowany cruiser jaki można sobie wymarzyć. Jeśli podobają Ci się amerykańskie krążowniki szos z lat 50 i motocykle typu chopper – musisz mieć swojego rowerowego cruisera. Siedzi się na nim całkowicie wyprostowanym i można godnie przemieszczać się po promenadach i miejskich ścieżkach rowerowych. Jeśli chciałbyś jeździć rowerem, ale boisz się np. bólu kręgosłupa, Electra będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest wygodna niczym domowy fotel.

Dostawa w

Wyprzedaż

Wysyłka
gratis
W magazynie 1 szt.
1890,00 zł
Pomarańczowy, Rozmiar ramy: Unisize
Santander

Zakupy na raty nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Electra to najpopularniejsza marka cruiserów na rynku. Rowery typu Cruiser wyróżniają się przede wszystkim wyglądem – przypominają motocykle z lat 30 i nawiązują do stylistyki Streamline, która cechowała całe amerykańskie wzornictwo przemysłowe lat 30 i 40. Electra powstała w roku 1993 i została założona w Kaliforni przez młodego szwajcara. Motywem było odkrycie, że na amerykańskim rynku jest nisza i nie ma rowerów, którymi można podjechać po zakupy i po promenadzie nadmorskiej, a są jedynie jednoślady do ścigania się w terenie lub po szosie. Electra początkowo nie była entuzjastycznie przyjmowana przez branżę rowerową. Okazało się jednak, że klienci chętnie kupują tego typu rekreacyjne rowery. Firma bardzo szybko się rozwijała i poszerzała gamę modelową. Rynek okazał się tak chłonny, że znalazło się miejsce dla dużych graczy, którzy zaczęli kopiować pomysł na cruisery. Ostatecznie w roku 2014 gigant branży rowerowej Trek wykupił Electrę i wspomógł ją swoim Know How. Dzięki temu niedawno Electra wypuściła serię cruiserów elektrycznych. Trzeba przyznać, że elektryczne wspomaganie pedałowania, działające do prędkości 25 km/h, idealnie wpisuje się w filozofię jazdy cruiserem. Chodzi tu bowiem przede wszystkim o spokojne przemieszczanie się, a nie śrubowanie osiągnięć życiowych.

Rower Electra umożliwia przybranie zrelaksowanej pozycji za kierownicą i w każdej chwili pozwala na postawienie stóp płasko na ziemi, co firma opatentowała jako technologię Flat Foot. W kolejnych latach firma zaczęła produkować swoje wersje klasycznych miejskich rowerów holenderskich, co bardzo pasuje do filozofii marki. Holendry Electra wyróżniają się dopracowanymi kształtami ram i komfortem prowadzenia. Ponieważ wszystkie modele Electry nie są specjalnie lekkie, większość z nich wyposażana jest w przerzutki. Dzięki temu łatwiej podjechać pod górę. Aby nie psuć linii roweru, w rowerze elektra przerzutki montowane są zazwyczaj w piaście. Rowery Electra to wymarzone jednoślady dla ludzi ceniących styl i wygodę.